Skip to content Skip to footer
Untitled design (4)
premium_photo-1672694778664-5b32f3c516aa
HoReCa

Didmeninė prekyba kačių kraiku, šunų maistu, aliejumi, servetėlėmis

UAB „Belacor“ – tai jauna ir sparčiai auganti pardavimo ir produktų platinimo įmonė, įsteigta 2010 metais.
50 % įmonės veiklos sudaro įvairių prekių naminiams gyvūnams importas ir distribucija visose Baltijos šalyse. Pagrindiniai mūsų klientai- tai mažos gyvūnų prekių parduotuvės, veterinarijos vaistinės, veislynai ir didieji prekybos tinklai. Taip pat bendradarbiaujame su didmeninės prekybos partneriais. Kitą 50 % įmonės veiklos sudaro maisto produktų distribucija visose Baltijos šalyse. Pagrindiniai mūsų klientai - tai mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonės, bei HoReCa sektorius (viešbučiai, restoranai, kavinės ir pan.). Mūsų profesionali komanda atrenka tik aukščiausios kokybės produktus. Visi produktai yra kruopščiai patikrinami iki kol patenka į mūsų sandėlius. Visada renkamės partnerius, kurie gali garantuoti tiekiamų prekių kokybę. Prisiimame atsakomybę už prekes nuo jų įsigijimo iš gamintojų iki kol pasiekia galutinį vartotoją.

Pirmad-Penkt.: 8:00 – 17:00 Val
Šešt-Sekm.: Nedirbame

Komanda

Specialistai

Prieš priimdami sau naudingus sprendimus, pasikonsultuokite su mūsų pardavimų komandos specialistais. Visada esame pasiruošią rasti Jums geriausius sprendimus ir pasiūlymus.

Projektų vadovė

Kristina Kampanė

Projektų vadovė
Pardavimų vadovė

Jolita Gulbinienė

Pardavimų vadovė
Pardavimų vadybininkė, Veronika Luinienė

Veronika Luinienė

Pardavimų vadybininkė
Atsiliepimai

Ką kalba klientai

Buvom apšalę nuo tokio greito pristatymo !

Mantas

Mantas

Klientas

Labai dėkoju. Ir tikiuosi, kad Jums žandai nerausta, nes kasdien Jus minim, tvarkydami katinukų kambarius 🙂 Kraikas nuostabus. Puikiai sugeria tiek drėgmę, tiek kvapą. Katytėms labai patinka, o mums – vienas malonumas užeiti į katinėlių patalpas ir laisvai kvėpuoti!

VŠĮ Klajūnas

VŠĮ Klajūnas

Užsakovai

Mes katinukų globa užsiimame jau ne pirmi metai. Turėjome pas save įvairiausių katinėlių ir ką tik gimusių, ir kelių mėnesių katinėlių ir suaugusių kačių ir senukų, 12 – 15 metų kačių ir katinų. Tad ir kraiko išbandėme įvairiausio, nuo pačio pigiausio iki labai brangaus. Išbandėme ir medžio drožlių kraiko ir kukurūzinį ir betonitinį ir net silikoninį kraiką. O kraikas, kurį pirkome iš jūsų, yra nerealus visomis šio žodžio prasmėmis. Pirma dėl to, kad jis yra labai smulkus, o iš savo patirties galime pasakyti, kad mūsų globotiniams, kuo kraikas smulkesnis, tuo labiau patinka. Kažkodėl visi, ir dideli ir maži, mėgsta būtent smulkias kraiko granules. Antra dėl to, kad šis kraikas labai gerai sušoka. Tai vadinasi priežiūra ir valymas yra daug lengvesnis ir daug greitesnis. O kai globoji daug katinukų, sutaupyti laiko yra labai labai svarbu. Trečia, dėl to, kad gerai sušoka kraikas, jis naudojamas ilgesnį laiką, nes išimami yra tik sušokę gabaliukai, o visas kitas kraikas lieka švarus. Ketvirta, jis labai mažai dulka, tai mums irgi labai svarbu, kai stovi daug kraiko dėžių. Ir patiems katinukams tai labai svarbu, nes jeigu kraikas smarkiai dulka, ne visi katinai juo gali naudotis, nes kai kuriems prasideda alergija, sloga, čiaudėjimas. Taip pat mums labai patinka maišai dėl to kad jie didesni, nes vėlgi, kai kraiko dėžių turime daug, tai su mažais maišiukais, po kelis kilogramus, labai būtų sudėtinga, ir vietos labai daug reikėtų sandėliavimui ir labai daug tų mažų maišiukų reikėtų. Tad iš jūsų įsigytas kraikas labai labai patinka ir mums ir mūsų globotiniams. Todėl norėtume su jumis bendradarbiauti ir pirkti iš jūsų šį kraiką ir toliau, nes kainos ir kokybės santykis yra tobulas.

“Makatukų” komanda

“Makatukų” komanda

Klientai

Didmeninė prekyba gyvūnų maistu, kraiku ir reikmenimis

Naujienų prenumerata
Sekite mus
Susisiekite

Didmeninė prekyba – “Belacor” UAB © 2024. Visos teisės saugomos | www.belacor.lt

Sukurta: