Skip to content Skip to footer

Trumpai apžvelgsime populiariausius kačių kraikų tipus: Bentonitinis kačių kraikas – pagamintas iš natūralaus molio, gerai sugeria blogus kvapus gali turėti natūralų žemės kvapą arba būti aromatizuotas. Produktas pasižymi didelėmis sorbcijos savybėmis. Nešvarų ir panaudotą bentonitinį kraiką šalinti kartu su buitinėmis atliekomis; Silikoninis kačių kraikas – pagamintas iš silikato, t.y. silikagelio. Jie yra natūraliai skaidrūs ir bekvapiai kristalai, dažnai dažomi ar aromatinami. Silikoninis kačių kraikas laikomas efektyviausiu. Pasižymi puikiu sugeriamumu, silikagelio kristalai savyje uždaro drėgmę, tuo pačiu nedulkia. Silikoninio kraiko negalima pašalinti tualete; TOFU augalinis kačių kraikas – pagamintas iš 100% natūralios žirnių ląstelienos, be jokių sintetinių priedų ir dažiklių. TOFU kačių kraikas greitai sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Gavęs drėgmės šis kraikas sušoka į kietus grumstelius, kuriuos lengvai ir greitai pašalinsite iš katės tualeto.

TOFU – pagamintas iš 100% natūralios žirnių ląstelienos, be jokių sintetinių priedų ir dažiklių. TOFU kačių kraikas greitai sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra ypač švelnus jautrioms jūsų katės pėdutėms. Gavęs drėgmės šis kraikas sušoka į kietus grumstelius, kuriuos lengvai ir greitai pašalinsite iš katės tualeto. Panaudotą „TOFU“ kraiką galite nuleisti į klozetą.

Geriausias kačių kraikas yra tas, kuris labiausiai tinka jūsų katei ir jums. Čia nėra universalių receptų, kaip ir kačių dėžutės pasirinkimo klausimu, tačiau yra bendrų rekomendacijų. Jei jūsų namuose kelios katės eina į vieną dėžutę tuomet nepamainomas taps silikagelio užpildas, kuris pasižymi puikiu sugeriamumu ir ilgam sulaiko kvapus. Jei jūs arba jūsų katė yra alergiški dulkėms ir cheminėms medžiagoms, natūralus kraikas yra saugiausias pasirinkimas. Galų gale į klausimą, koks užpildas katės dėžutei tinkamesnis, gali atsakyti tik pačios augintinės: jei matote, kad jūsų augintinės susiranda vietas, kuriose norėtų atlikti savo gamtinius reikalus, tai gali užsiminti, kad dėžutės užpildas nėra tinkamas.